DOD Kontakty
14. decembra 2022

Milé deti, milí čitatelia,

december je vari najkrajším mesiacom v roku. V našich domovoch cítiť vôňu ihličia, škorice a vanilky, ktoré sú také typické pre vianočné chvíle. Každý rok prichádzajú vianočné sviatky so svojou neopakovateľnou atmosférou do našich domovov. Napĺňajú naše srdcia láskou a naše domovy pokojom, pohodou a porozumením. Pre deti majú Vianoce osobité kúzlo. Je to čas, ktorý si vychutnávajú spolu s rodičmi, je to čas rozprávok, kúzel, darčekov a vianočných dobrôt.

S vianočnými chvíľami sa v našej škole nepochybne spája aj Vianočná akadémia, ktorá sa tento rok mohla uskutočniť po dvojročnej prestávke spôsobenej pandémiou. Vianočnú akadémiu sme s láskou pripravili pre rodičov našich detí. Deti sa s chuťou pustili do skúšania svojich scénok, piesní, vinšov a básní. Predviedli skvelé výkony a môžeme byť na všetkých vystupujúcich nesmierne pyšní.

Želám Vám, milí čitatelia, aby do Vašich domovov zavítala sviatočná nálada, aby ste boli obklopení dobrými ľuďmi. Aby ste si predvianočný čas vychutnali v pokoji a Vianoce v láske a porozumení.

Link na vianočný špeciál nájdete nižšie.

    Lucia Bašista Oriešková

Shape Shape Shape Shape Shape
Ďalšie novinky
Image
17
jan
2023
Medzinárodný futbalový turnaj
V decembri sa v novej hale Domu športu konal medzinárodný futbalový turnaj, ktorého sa zúčastnili...
Image
9
dec
2022
Shakespeare Memorial – celoslovenské kolo
Celoslovenské kolo Shakespearovho pamätníka – 25. ročník Dňa 8. 12. 2022 sa po dlhej covidovej...
Image
8
dec
2022
Vianočné pohľadnice
Na hodinách výtvarnej výchovy žiaci tvorili v duchu vianočných sviatkov. Je dôležité, aby vnímali Vianoce...