Zverinec Kontakty
14. júna 2024

Rok sa s rokom stretol a my sme opäť s radosťou ocenili úspešných riešiteľov v dejepisnej a geografickej olympiáde. Dokonca máme aj celoštátneho víťaza v dejepisnej olympiáde! 🏆

Cestujúci časom a priestorom, žiaci odhodlaní ako dobyvatelia vedomostí preniknúť do hlbín histórie, rozvinuli mapy sveta vo svojej mysli, súťažili v rôznych kategóriách na okresnej, krajskej a dokonca celoslovenskej úrovni v  dejepisnej olympiáde a umiestnili sa na vysokých priečkach:

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY TU.

Dejepisná olympiáda

KRAJSKÉ KOLO

Maximilián Slatinskýkvarta HikersDejepisná olympiáda, kategória CPOSTUP1.miesto
Adam Dacho9. PetsDejepisná olympiáda, kategória CUR10 miesto
z 22 ž.
Filip Nemčickýtercia KeepersDejepisná olympiáda, kategória DUR5. miesto
Goran Dacho8. TeamDejepisná olympiáda, kategória DUR13. miesto 
z 22 ž.
Zora Poliakováprima SkippersDejepisná olympiáda, kategória F,UR3. miesto/posledné kolo
z 21 ž. 
CELOŠTÁTNE KOLO
Maximilián Slatinskýkvarta HikersDejepisná olympiáda, kategória CPOSTUP1.miesto
z 16 ž. 

 

Geografická olympiáda

OKRESNÉ KOLO
Maximilián Slatinskýkvarta Hikers Geografická olympiáda, kategória EPOSTUP1.miesto
Filip Nemčickýtercia Keepers Geografická olympiáda, kategória EUR6. miesto
Veronika Kovalčíkovákvarta Hikers Geografická olympiáda, kategória EUR9. miesto
Leo Lörinc9. Pets Geografická olympiáda, kategória EUR17. miesto
Teodor Quentin Malaschitz9. Pets Geografická olympiáda, kategória EUR20 miesto
z 52 ž.
Adela Urbanová7. WordsGeografická olympiáda, kategória FPOSTUP2. miesto
Tomáš Laurinc6. RaysGeografická olympiáda, kategória FPOSTUP3. miesto
Lukáš Sláviček6. RaysGeografická olympiáda, kategória FUR5. miesto
Ondrej Boledovičsekunda NegotiatorsGeografická olympiáda, kategória FUR10. miesto
Daniel Pisksekunda NegotiatorsGeografická olympiáda, kategória FUR11. miesto
z 57 ž. 
Viktor Grujbár5. ElfsGeografická olympiáda, kategória GUR6. miesto / nemá dalšie kolá
z 39 ž. 
KRAJSKÉ KOLO
Maximilián Slatinskýkvarta Hikers Geografická olympiáda, kategória EUR8. miesto
z 24 ž.
Adela Urbanová7. WordsGeografická olympiáda, kategória FUR1.miesto / nemá dalšie kolo
Tomáš Laurinc6. RaysGeografická olympiáda, kategória FUR15. miesto
z 24 ž.
Adam Kubicakvinta FolksGeografická olympiáda, kategória ZUR32. – 45. miesto
Hana Baťováseptima VoicesGeografická olympiáda, kategória ZUR46.-61.
Slavko Habániksexta MiceGeografická olympiáda, kategória ZUR67.-91
Oliver Koronthálysexta MiceGeografická olympiáda, kategória ZUR67.-91
Damian Luka Drábeksexta MiceGeografická olympiáda, kategória ZUR92.-125
Karim Ben Rhoumasexta MiceGeografická olympiáda, kategória ZUR126.-155
Jonáš Buocikseptima VoicesGeografická olympiáda, kategória ZUR219.-237
Hugo Sekulasexta MiceGeografická olympiáda, kategória ZUR238.-262.
z 338 ž. 

Za organizovanie a mentorovanie žiakov na geografickej olympiáde ďakujeme Viliamovi Kerekešovi a Michaelovi Hanzalíkovi.

Za organizovanie a mentorovanie žiakov na dejepisnej olympiáde ďakujeme Michaelovi Hanzalíkovi, Andrei Gálovej a Barbore Ulrichovej.

Shape Shape Shape Shape Shape
Ďalšie novinky
Image
9
júl
2024
Expedícia Nórsko
Triedy 2. Mice, sexta Zingers, 3. Jays a septima Voices sa vrátili z expedície v...
Image
27
jún
2024
Letné číslo Zverinca
Milí priaznivci Zverinca, školský rok 2023/2024 sa blíži ku koncu a nás čakajú vysnívané letné...
Image
24
jún
2024
Jazykovo – poznávacie pobyty v Írsku
🇮🇪 Triedy 7. Worda a sekunda Negotiators sa vrátili z jazykovo-poznávacieho pobytu v írskych mestách...