Kontakty
27. apríla 2023

Tím 1. súkromného gymnázia v Bratislave získal 3. miesto na otvorenom rakúskom kole Turnaja mladých fyzikov (AYPT), ktorý sa uskutočnil 13. – 15. apríla 2023 v Leobene. O tento úspech sa zaslúžili Viktor Csontos, Matej Krajňák (obaja z triedy Upgrades) a Karin Behanová (z triedy Mice). Tím 1SG na súťaži viedla naša absolventka a terajšia poslucháčka FMFI UK Tereza Zuskinová.

Celoštátne kolo 31. ročníka Turnaja mladých fyzikov je taktiež už za nami. Slávnostné vyhodnotenie súťaže sa konalo v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave. Družstvo 1. súkromného gymnázia v Bratislave sa umiestnilo na 3. mieste. Vedeli ste, že našu školu reprezentovala aj naša absolventka Natália Ružičková z triedy Storms? Bola predsedkyňou jednej z porôt. Celoštátne kolo v Bratislave za 1SG reprezentovali: Gabriel Beňo, Matej Krajňák, Viktor Csontos, Alex Omelka (všetci z triedy Upgrades) a Zuzana Ličáková z Mice.

Ďakujeme nielen študentom za skvelú reprezentáciu, ale aj Pavlovi Kubincovi za kvalitnú prípravu a dlhoročný rozvoj vzťahu našich žiakov k fyzike.

Shape Shape Shape Shape Shape
Ďalšie novinky
Image
14
jún
2024
Úspechy v dejepisnej a geografickej olympiáde
Rok sa s rokom stretol a my sme opäť s radosťou ocenili úspešných riešiteľov v dejepisnej...
Image
11
jún
2024
1SG Trojboj
Tento školský rok sme obnovili našu školskú športovú súťaž – Trojboj.  Žiaci si zmerali sily...
Image
31
máj
2024
MDD 2024
Oslava MDD na 2. stupni našej ZŠ a malého gymnázia prebehla vo štvrtkové dopoludnie v...