Kontakty
27. apríla 2023

Tím 1. súkromného gymnázia v Bratislave získal 3. miesto na otvorenom rakúskom kole Turnaja mladých fyzikov (AYPT), ktorý sa uskutočnil 13. – 15. apríla 2023 v Leobene. O tento úspech sa zaslúžili Viktor Csontos, Matej Krajňák (obaja z triedy Upgrades) a Karin Behanová (z triedy Mice). Tím 1SG na súťaži viedla naša absolventka a terajšia poslucháčka FMFI UK Tereza Zuskinová.

Celoštátne kolo 31. ročníka Turnaja mladých fyzikov je taktiež už za nami. Slávnostné vyhodnotenie súťaže sa konalo v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave. Družstvo 1. súkromného gymnázia v Bratislave sa umiestnilo na 3. mieste. Vedeli ste, že našu školu reprezentovala aj naša absolventka Natália Ružičková z triedy Storms? Bola predsedkyňou jednej z porôt. Celoštátne kolo v Bratislave za 1SG reprezentovali: Gabriel Beňo, Matej Krajňák, Viktor Csontos, Alex Omelka (všetci z triedy Upgrades) a Zuzana Ličáková z Mice.

Ďakujeme nielen študentom za skvelú reprezentáciu, ale aj Pavlovi Kubincovi za kvalitnú prípravu a dlhoročný rozvoj vzťahu našich žiakov k fyzike.

Shape Shape Shape Shape Shape
Ďalšie novinky
Image
22
sep
2023
Študentské voľby do NR SR
Na škole už prebehli simulované voľby do NR SR, ktoré organizovali triedy Voices a Jays....
Image
5
sep
2023
Otvorenie šk. roka 2023/2024
Školský rok 2023/2024 je v poradí už tridsiaty druhý. Dnes sme privítali 1. BEES, ktorú...
Image
28
júl
2023
Zlato z Pakistanu!
Zlaté medaily z IYPT v Pakistane IYPT (International Young Physicists Tournament – Medzinárodný turnaj mladých...