Kontakty
27. apríla 2023

Tím 1. súkromného gymnázia v Bratislave získal 3. miesto na otvorenom rakúskom kole Turnaja mladých fyzikov (AYPT), ktorý sa uskutočnil 13. – 15. apríla 2023 v Leobene. O tento úspech sa zaslúžili Viktor Csontos, Matej Krajňák (obaja z triedy Upgrades) a Karin Behanová (z triedy Mice). Tím 1SG na súťaži viedla naša absolventka a terajšia poslucháčka FMFI UK Tereza Zuskinová.

Celoštátne kolo 31. ročníka Turnaja mladých fyzikov je taktiež už za nami. Slávnostné vyhodnotenie súťaže sa konalo v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave. Družstvo 1. súkromného gymnázia v Bratislave sa umiestnilo na 3. mieste. Vedeli ste, že našu školu reprezentovala aj naša absolventka Natália Ružičková z triedy Storms? Bola predsedkyňou jednej z porôt. Celoštátne kolo v Bratislave za 1SG reprezentovali: Gabriel Beňo, Matej Krajňák, Viktor Csontos, Alex Omelka (všetci z triedy Upgrades) a Zuzana Ličáková z Mice.

Ďakujeme nielen študentom za skvelú reprezentáciu, ale aj Pavlovi Kubincovi za kvalitnú prípravu a dlhoročný rozvoj vzťahu našich žiakov k fyzike.

Shape Shape Shape Shape Shape
Ďalšie novinky
Image
2
jún
2023
MDD 2023
👍⚽️🏀 MDD 2023 bol opäť celoškolskou akciou, ktorá spojila nielen triedne kolektívy, ale aj celú...
Image
26
máj
2023
Deň Zeme
Deň Zeme je pre študentov každoročne časom, keď sa viac ako inokedy snažia vnímať a...
Image
22
máj
2023
Jazykovo-poznávací pobyt v Lindau
Triedy 8. Pets a kvarta Hikers spolu s Evou Drozdovou, Drahoslavou Rapantovou a organizátorkou pobytu...