Kontakt
30. januára 2022

INEKO (Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy) dňa 11. januára 2022 zverejnil rebríček najlepších škôl v rámci Slovenskej republiky za školský rok 2020/2021.

Naša SZŠ pre deti so všeobecným intelektovým nadaním sa umiestnila na vynikajúcom 2. mieste, čo je výrazný posun oproti minulému školskému roku, keď sme skončili v celkovom rebríčku na 5. mieste. Naše osemročné gymnázium sa tentokrát umiestnilo na krásnom 5. mieste, čo je takisto posun oproti minuloročnému 6. miestu.
Ako škola si toto ocenenie veľmi vážime a ďakujeme nášmu tímu pedagógov, vďaka ktorým sme takúto obdivuhodnú úroveň dosiahli v rámci SR.
Rebríček najlepších škôl je každoročne zostavovaný z veľkého množstva dát. V tomto období pre pandémiu COVID–19 nebolo možné vyhodnotiť národné Testovanie 5, Testovanie 9 a súčasne ani písomnú časť externej formy maturitnej skúšky za rok 2020/2021, no dáta o uplatnení absolventov SŠ, mimoriadne výsledky žiakov, umiestnenia študentov v celoslovenských i zahraničných súťažiach, či projektoch až po mieru využívania digitálnych technológií počas výchovno-vzdelávacieho procesu sú verejne prístupné a rebríček najlepších škôl je ich sumárnym výsledkom.
Zdroj:
https://www.ineko.sk/clanky/nove-skolske-rebricky-s-viacerymi-posunmi-na-prvych-miestach-po-novom-zs-na-stanicnej-v-kosiciach-sps-elektrotechnicka-v-presove-a-bratislavske-gjh

 

Shape Shape Shape Shape Shape
Ďalšie novinky
Image
30
jún
2022
Čítanie na cesty
Tak konečne sú tu prázdniny. Už nám poslednýkrát zazvonilo a my sme sa všetci rozbehli...
Image
22
jún
2022
Vernisáž výtvarných prác
Surrealizmus Dňa 22. 6. 2022 sa v spoločenských priestoroch školy konala vernisáž výtvarných prác žiakov...
Image
1
jún
2022
Náš nový web
Nový web 1. súkromného gymnázia a SZŠ Bajkalská je tu! Moderný, dynamický, prispôsobený pre rôzne...