Kontakty
23. mája 2022

Skúška dospelosti je životným prelomom. Je to čas, keď sa končí bezstarostný študentský život na strednej škole a začína sa už ten reálny – dospelácky. Mnohí v štúdiu pokračujú ďalej, zhodnocujú všetko to, čo sa na strednej škole naučili, ďalej v univerzitnom štúdiu.

Dnes popoludní si maturitné vysvedčenie prevzalo 54 študentov 1. súkromného gymnázia. Maturovali z 12 rôznych predmetov. Všetci naši maturanti si schopnosti a vedomosti za zeleným stolom úspešne obhájili. Riaditeľka školy Dana Jančinová dokonca odovzdala ocenenie Zlatý delfín za priemer 1,0 počas celého štúdia až piatim študentom: Branislavovi Hitzingerovi, Tomášovi Holičovi, Nine Hettychovej, Nine Nevláčilovej a Tamare Zvolenskej. Srdečne blahoželáme!

Pozoruhodné sú aj národné priemery v porovnaní s tými našimi: matematika národný priemer 54%, náš priemer 62%, slovenský jazyk a literatúra národný priemer 59,6%, ten náš 75,7%. Výsledky z anglického jazyka: národný priemer 65,1%, náš priemer 81%. Obdiv patrí študentom a poďakovanie skvelému kolektívu pedagógov 1SG. A teraz nám nezostáva už nič iné, než im všetkým zaželať veľa úspechov v ďalšej životnej etape.

Shape Shape Shape Shape Shape
Ďalšie novinky
Image
7
sep
2022
Vysnívaná trieda
Presne takúto si ju na projektovom vyučovaní navrhli žiaci triedy Zingers. Výstup ich projektového vyučovania...
Image
5
sep
2022
Otvorenie školského roka 2022/2023
Školský rok 2022/2023 je v poradí už tridsiaty prvý. Dnes sme ako prvých v našich...
Image
30
jún
2022
Čítanie na cesty
Tak konečne sú tu prázdniny. Už nám poslednýkrát zazvonilo a my sme sa všetci rozbehli...