Lindau 2% Kontakty
Dom Matice slovenskej v Žiline a Ministerstvo školstva SR udelilo 1. miesto v celoslovenskej súťaži školských časopisov Pro Slavis 2022/2023 časopisu Mravenisko v kategórii I. – základné školy, triedne časopisy 1. – 4. ročník.
Dom Matice slovenskej v Žiline a Ministerstvo školstva SR udelilo 1. miesto v celoslovenskej súťaži školských časopisov Pro Slavis 2021/2022 časopisu Zverinec v kategórii II. – základné školy
Angažovaná škola – Ocenenie Platformy dobrovoľníckych centier a organizácií školám, ktoré realizujú service learningové projekty, podporujú aktívne občianstvo mládeže a realizujú aktivity v prospech komunity, ktorými dosahujú vzdelávacie ciele.
INEKO – Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy vytvoril rebríček najlepších škôl za 2021/2022. SZŠ Bajkalská Bratislava sa umiestnila na 2. mieste v rámci SR.
INEKO – Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy vytvoril rebríček najlepších škôl za 2021/2022. 1. SG Bajkalská Bratislava sa umiestnilo na 5. mieste v rámci SR.
Za 1. miesto v najväčšom celonárodnom testovaní IT zručností IT Fitness Test v 2019 v kategórii testu pre žiakov nad 15 rokov.