Kontakty

Dom Matice slovenskej v Žiline a Ministerstvo školstva SR udelilo 1. miesto v celoslovenskej súťaži školských časopisov Pro Slavis 2022/2023 časopisu Mravenisko v kategórii I. – základné školy, triedne časopisy 1. – 4. ročník.

Dom Matice slovenskej v Žiline a Ministerstvo školstva SR udelilo 1. miesto v celoslovenskej súťaži školských časopisov Pro Slavis 2021/2022 časopisu Zverinec v kategórii II. – základné školy

Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR udelila 1. súkromnému gymnáziu v Bratislave značku Angažovaná škola – národná cena za service learningový projekt. Ocenenie je určené školám, ktoré realizujú service learningové projekty, podporujú aktívne občianstvo mládeže a realizujú aktivity v prospech komunity, ktorými dosahujú vzdelávacie ciele.

INEKO – Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy vytvoril rebríček najlepších škôl za 2021/2022. SZŠ Bajkalská Bratislava sa umiestnila na 2. mieste v rámci SR.

INEKO – Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy vytvoril rebríček najlepších škôl za 2021/2022. 1. SG Bajkalská Bratislava sa umiestnilo na 5. mieste v rámci SR.

Za 1. miesto v najväčšom celonárodnom testovaní IT zručností IT Fitness Test 2019 v kategórii testu pre žiakov nad 15 rokov.