Kontakt
10. marca 2022

Môcť si plniť vlastné predstavy a sny je najpozitívnejšie vnímanou skutočnosťou pracovného života človeka. Zriaďovateľom školy Františkovi Tóthovi, Márii Smrekovej, Anne Cifrovej a Dane Jančinovej sa sny podarilo pretaviť v skutočnosť, keď 2. septembra 1991 slávnostne otvorili brány našej nezávislej školy na Čapkovej ulici.
Dnes sme rovnako nezávislí, ako sme boli kedysi. Sme školou príležitostí, ktorá okrem stredoškolského štúdia ponúka program 8-ročného gymnázia a od septembra 2009 aj formu základnej školy pre deti so všeobecným intelektovým nadaním. Úspechy školy stručne vystihuje aj počet jej úspešných absolventov – 1208. Tí si našli svoje uplatnenie a plnia si už tiež svoje predstavy a sny. Niektorí sa k nám vrátili ako rodičia či kolegovia.
Okrúhle výročie si naši terajší študenti pripomenuli dnes, vo štvrtok 18. 11. 2021, školským zábavným kvízom o histórii školy z dielne Študentskej rady. Víťaznému tímu triedy Crickets srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšie dekády spolupráce s mladými ľuďmi a na ďalších úspešných absolventov.
Miroslav Rapant

Shape Shape Shape Shape Shape
Ďalšie novinky
Image
30
jún
2022
Čítanie na cesty
Tak konečne sú tu prázdniny. Už nám poslednýkrát zazvonilo a my sme sa všetci rozbehli...
Image
22
jún
2022
Vernisáž výtvarných prác
Surrealizmus Dňa 22. 6. 2022 sa v spoločenských priestoroch školy konala vernisáž výtvarných prác žiakov...
Image
1
jún
2022
Náš nový web
Nový web 1. súkromného gymnázia a SZŠ Bajkalská je tu! Moderný, dynamický, prispôsobený pre rôzne...