DOD Kontakty
10. marca 2022

Môcť si plniť vlastné predstavy a sny je najpozitívnejšie vnímanou skutočnosťou pracovného života človeka. Zriaďovateľom školy Františkovi Tóthovi, Márii Smrekovej, Anne Cifrovej a Dane Jančinovej sa sny podarilo pretaviť v skutočnosť, keď 2. septembra 1991 slávnostne otvorili brány našej nezávislej školy na Čapkovej ulici.
Dnes sme rovnako nezávislí, ako sme boli kedysi. Sme školou príležitostí, ktorá okrem stredoškolského štúdia ponúka program 8-ročného gymnázia a od septembra 2009 aj formu základnej školy pre deti so všeobecným intelektovým nadaním. Úspechy školy stručne vystihuje aj počet jej úspešných absolventov – 1208. Tí si našli svoje uplatnenie a plnia si už tiež svoje predstavy a sny. Niektorí sa k nám vrátili ako rodičia či kolegovia.
Okrúhle výročie si naši terajší študenti pripomenuli dnes, vo štvrtok 18. 11. 2021, školským zábavným kvízom o histórii školy z dielne Študentskej rady. Víťaznému tímu triedy Crickets srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšie dekády spolupráce s mladými ľuďmi a na ďalších úspešných absolventov.
Miroslav Rapant

Shape Shape Shape Shape Shape
Ďalšie novinky
Image
17
jan
2023
Medzinárodný futbalový turnaj
V decembri sa v novej hale Domu športu konal medzinárodný futbalový turnaj, ktorého sa zúčastnili...
Image
14
dec
2022
Vianočné Mravenisko
Milé deti, milí čitatelia, december je vari najkrajším mesiacom v roku. V našich domovoch cítiť...
Image
9
dec
2022
Shakespeare Memorial – celoslovenské kolo
Celoslovenské kolo Shakespearovho pamätníka – 25. ročník Dňa 8. 12. 2022 sa po dlhej covidovej...