DOD-1.ročník Kontakty

Podcast s názvom „1.əSGe podcast“ je oficiálnym podcastom 1. súkromného gymnázia v Bratislave. Vznikol v roku 2021 ako iniciatíva skupiny žiakov nášho gymnázia. Aktuálny tím tvorcov pravidelných školských podcastov tvoria žiaci: Liana Pavlíková (O), Hana Luknárová (O), Barbora Horská (O), Veronika Horská (O), Zoe Knox (F), Samuel Földeš (F) a Peter Steskál (H). Odborný dohľad nad týmto ambicióznym tímom drží pedagóg Michael Hanzalík, ktorý je zároveň ich mentorom, motivátorom a garantom kvality. Archív podcastov je možné nájsť na YouTube kanáli 1. súkromného gymnázia v Bratislave, Instagrame, Spotify a tiež na platforme  Anchor. Najnovšie epizódy však pohodlne prinášame aj tu. Prajeme vám príjemné počúvanie!

AKO VYZERÁ ŽIVOT ČLOVEKA BEZ DOMOVA?

/podcast_2022/2023_4/
4. Epizóda podcastu – Side to Side
Rozhovor so študentkami 1. súkromného gymnázia, Aliaksandrou Aleksiayevich a Hanou Baťovou. Ako môžeme pomôcť ľuďom bez domova? Čo je to OZ Vagus? Sú ľudia bez domova, ktorí odmietajú pomoc?

ČO PRE NÁS ZNAMENÁ SLOBODA

/podcast_2022/2023_3/
3. epizóda podcastu – DOLPHin’n‘out
Čo je Nežná revolúcia? Ako vnímame slobodu? Vážime si ju? Móda a lifestyle 80tych rokov + spievanie hymny Nežnej revolúcie – Sľúbili sme si lásku. Séria najnevtipnejších vtipov na internete.

RIADITEĽKA DANA JANČINOVÁ

/podcast_2022/2023_2/
2. Epizóda podcastu – Side to Side
RIADITEĽKA DANA JANČINOVÁ: „Chceli sme si splniť sen a učiť  v škole, kde učitelia a študenti majú k sebe blízko.“

ROBÍME DOSŤ PRE NAŠU PLANÉTU ?

/podcast_2022/2023_1/
1. epizóda DOLPH-in’n’out
Ako sme zorganizovali protest. Typy a triky ako žiť úspornejšie k našej planéte.