Rozlúčka s absolventmi Kontakty

Podcast s názvom „1.əSGe podcast“ je oficiálnym podcastom 1. súkromného gymnázia v Bratislave. Vznikol v roku 2021 ako iniciatíva skupiny žiakov nášho gymnázia. Aktuálny tím tvorcov pravidelných školských podcastov v šk. roku 2023/2024 tvoria žiaci 9. ročníka – trieda PETS. Veríme, že im nadšenie z tejto práce vydrží do konca školského roka. Archív všetkých podcastov je možné nájsť na YouTube kanáli 1. súkromného gymnázia v Bratislave a na školskom Instagrame. Epizódy našich podcastov však pohodlne prinášame aj tu.

PODCAST Z LVVK
/podcast_2023/2024_3/

V treťom dieli nášho podcastu sa podozvedáte o priebehu, názoroch, či zážitkoch našich žiakov z ich lyžiarskeho výcviku. Tentokrát sa medzi našich respondentov dostal aj inštruktor Stano. Veríme, že si žiaci lyžiarsky užili rovnako, ako dúfame, že si vy užijete tento podcast. Príjemné pozeranie.

VALENTÍNSKY PODCAST
/podcast_2023/2024_2/

V druhom dieli nášho školského podcastu preberáme tému nadchádzajúceho Sviatku svätého Valentína. Vypočujte si ako budú Samo, Michi a Bruno tráviť Valentína. Tentokrát sme robili anketu s deviatimi žiakmi, pustite si podcast a zistíte, čo plánujú robiť na Valentína žiaci našej školy. Príjemné počúvanie!

POLROČNÉ VYSVEDČENIE, UČENIE A STRES
/podcast_2023/2024_1/

V tomto dieli školského podcastu si môžete vypočuť ankety o polročnom vysvedčení, učení a strese, ale aj o to o čom sa rozprávali na tieto témy Samo, Bruno a Michi. Zmenili formu podcastov, ale dúfame že sa vám bude tento nový formát páčiť.

Odborný dohľad nad ambicióznym tímom redaktorov držal v šk. roku 2022/2023 pedagóg Michael Hanzalík, ktorý bol zároveň ich mentorom, motivátorom a garantom kvality.

AKO ŽIJEME ŠPORTOVO so športom
/podcast_2022/2023_11/

A akým športom sa venujete vy? V tomto vydaní nášho podcastu sa budete môcť započuť do výsledkov štvrťfinálových zápasov futbalovej ligy majstrov, predpokladov ďalších zápasov našich športových nadšencov či čo nás čaká v najbližších dňoch. Samozrejme sme nezabudli ani na vyspovedanie žiakov po škole, ktorí vám povedia aké športy robia oni či koľko najviac striel strelili v jednom futbalovom zápase. Ďakujeme za počúvanie a počujeme sa nabudúce!

AKO ŽIJEME KULTÚRNE s kultúrou
/podcast_2022/2023_10/

ROZRASTÁME SA!🥳PREDSTAVENIE NOVÝCH ČLENOV PODCASTOVÉHO TÍMU
/podcast_2022/2023_9/

V tejto časti vám predstavíme nových členov nášho podcastového tímu a taktiež sa dozviete na aké nové relácie podcastu sa môžete tešiť. Povieme vám základné info o nás a o nových témach, ktoré budú v podcaste. Na akú novú reláciu sa najviac tešíte?

VALENTÍNSKY ŠPECIÁL
/podcast_2022/2023_8/

Ako už určite viete, v posledných týždňoch sme mali na našej škole možnosť napísať našim láskam alebo kamarátom valentínku. V tejto epizóde sme čítali verejné valentínky, ktoré ste napísali vašim láskam alebo kamarátom. Ďakujeme za vašu spoluprácu a počujeme sa v ďalšej epizóde.

AKO NA TO V DRUHOM POLROKU
/podcast_2022/2023_7/

V tejto časti vám prinášame anketu v škole, kde sme sa pýtali ľudí na to aké bolo ich prvé rande! Taktiež vám prinášame pár tipov ako úspešne zvládnuť nasledujúci polrok.

 

ŠPECIÁLNY VIANOČNO-SILVESTROVSKÝ DIEL ✨️🎄
/podcast_2022/2023_6/

Špeciálny podcast s vianočnou náladou. Vinše od učiteľov. Anketa na škole. 

 

LADÍME VIANOČNÝ VIBE 🎄🎁
/podcast_2022/2023_5/

Anketa v škole. Čo robíme na Vianoce? Čo pre nás Vianoce znamenajú? Móda v zime.

AKO VYZERÁ ŽIVOT ČLOVEKA BEZ DOMOVA?
/podcast_2022/2023_4/

Rozhovor so študentkami 1. súkromného gymnázia, Aliaksandrou Aleksiayevich a Hanou Baťovou. Ako môžeme pomôcť ľuďom bez domova? Čo je to OZ Vagus? Sú ľudia bez domova, ktorí odmietajú pomoc?

ČO PRE NÁS ZNAMENÁ SLOBODA
/podcast_2022/2023_3/

Čo je Nežná revolúcia? Ako vnímame slobodu? Vážime si ju? Móda a lifestyle 80tych rokov + spievanie hymny Nežnej revolúcie – Sľúbili sme si lásku. Séria najnevtipnejších vtipov na internete.

RIADITEĽKA DANA JANČINOVÁ
/podcast_2022/2023_2/

RIADITEĽKA DANA JANČINOVÁ: „Chceli sme si splniť sen a učiť  v škole, kde učitelia a študenti majú k sebe blízko.“

ROBÍME DOSŤ PRE NAŠU PLANÉTU ?
/podcast_2022/2023_1/

Ako sme zorganizovali protest. Typy a triky ako žiť úspornejšie k našej planéte.