DOD 2 % Ponuka práce Kontakty

Podcast s názvom „1.əSGe podcast“ je oficiálnym podcastom 1. súkromného gymnázia v Bratislave. Vznikol v roku 2021 ako iniciatíva skupiny žiakov nášho gymnázia. Aktuálny tím tvorcov pravidelných školských podcastov tvoria žiaci: Liana Pavlíková (O), Hana Luknárová (O), Barbora Horská (O), Veronika Horská (O), Zoe Knox (F), Samuel Földeš (F) a Peter Steskál (H). Odborný dohľad nad týmto ambicióznym tímom drží pedagóg Michael Hanzalík, ktorý je zároveň ich mentorom, motivátorom a garantom kvality. Archív podcastov je možné nájsť na YouTube kanáli 1. súkromného gymnázia v Bratislave, Instagrame, Spotify a tiež na platforme  Anchor. Najnovšie epizódy však pohodlne prinášame aj tu. Prajeme vám príjemné počúvanie!

ROZRASTÁME SA!🥳PREDSTAVENIE NOVÝCH ČLENOV PODCASTOVÉHO TÍMU
/podcast_2022/2023_9/

V tejto časti vám predstavíme nových členov nášho podcastového tímu a taktiež sa dozviete na aké nové relácie podcastu sa môžete tešiť. Povieme vám základné info o nás a o nových témach, ktoré budú v podcaste. Na akú novú reláciu sa najviac tešíte?

VALENTÍNSKY ŠPECIÁL
/podcast_2022/2023_8/

Ako už určite viete, v posledných týždňoch sme mali na našej škole možnosť napísať našim láskam alebo kamarátom valentínku. V tejto epizóde sme čítali verejné valentínky, ktoré ste napísali vašim láskam alebo kamarátom. Ďakujeme za vašu spoluprácu a počujeme sa v ďalšej epizóde.

AKO NA TO V DRUHOM POLROKU
/podcast_2022/2023_7/

V tejto časti vám prinášame anketu v škole, kde sme sa pýtali ľudí na to aké bolo ich prvé rande! Taktiež vám prinášame pár tipov ako úspešne zvládnuť nasledujúci polrok.

 

ŠPECIÁLNY VIANOČNO-SILVESTROVSKÝ DIEL ✨️🎄
/podcast_2022/2023_6/

Špeciálny podcast s vianočnou náladou. Vinše od učiteľov. Anketa na škole. 

 

LADÍME VIANOČNÝ VIBE 🎄🎁
/podcast_2022/2023_5/

Anketa v škole. Čo robíme na Vianoce? Čo pre nás Vianoce znamenajú? Móda v zime.

AKO VYZERÁ ŽIVOT ČLOVEKA BEZ DOMOVA?
/podcast_2022/2023_4/

Rozhovor so študentkami 1. súkromného gymnázia, Aliaksandrou Aleksiayevich a Hanou Baťovou. Ako môžeme pomôcť ľuďom bez domova? Čo je to OZ Vagus? Sú ľudia bez domova, ktorí odmietajú pomoc?

ČO PRE NÁS ZNAMENÁ SLOBODA
/podcast_2022/2023_3/

Čo je Nežná revolúcia? Ako vnímame slobodu? Vážime si ju? Móda a lifestyle 80tych rokov + spievanie hymny Nežnej revolúcie – Sľúbili sme si lásku. Séria najnevtipnejších vtipov na internete.

RIADITEĽKA DANA JANČINOVÁ
/podcast_2022/2023_2/

RIADITEĽKA DANA JANČINOVÁ: „Chceli sme si splniť sen a učiť  v škole, kde učitelia a študenti majú k sebe blízko.“

ROBÍME DOSŤ PRE NAŠU PLANÉTU ?
/podcast_2022/2023_1/

Ako sme zorganizovali protest. Typy a triky ako žiť úspornejšie k našej planéte.